Kurumsal

1943’den günümüze, Türkiye’nin gelişimine ve büyümesine katkıda bulunarak, inşaat sektöründe güvenin, gelişmenin ve başarıların temsilcisi olduk. Önce yola çıktığımız coğrafya da ardından tüm yurt genelinde ülkemizin kalkınma dinamiklerine destek verdik.

Gün geçtikçe hızla kalkınan Türkiye’nin yıllardır altyapı ve üstyapı projelerini en iyi şekilde hayata geçiripsürekli yükselen başarı grafiğimizsayesinde ülkemizi Asya, Avrupa ve Afrika olmak üzere üç kıtada devam eden ve tamamlanan projelerle uluslararası arenada temsil ediyoruz.

Liderliğin verdiği sorumlulukların bilinciyle, sürdürülebilirlik yaklaşımını odağımıza aldığımız projelerimizde, Kalite ve Güvenliğin baş harflerini adımıza yazmanın gururunu yaşıyoruz. Kuzu Grup güvencesi ve yaklaşımı ile insanlığın refahı ve yaşanabilir bir dünya için yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Kuzu Grup olarakİstanbul’da SeaPearl Ataköy, Spradon Evleri, Spradon Kuleler, Spradon Teras Evler, SpradonResidence, SpradonQuartz, Spradon Vadi, Divan Residence, Ankara’da Kuzu Effect AVM, Kuzu Effect, Kumru Ankara, Park Vadi Evleri, Park Vadi Premium, Park Vadi Batıevleri, Divan Konutları gibi kalite, konfor, yaşam alanları ve sosyal donatıları beraberinde sunan projelere imza attık.

Her geçen gün projelerimize yenilerini ekleyerek çıktığımız bu yolda başarı grafiğimizi gelecek nesiller için yukarılara taşımaya devam edeceğiz.

Mağaza Kiralama Formu

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adı Soyadı

Galeri

Zülfü Tiğrel Cad. No: 1/5 Oran-Çankaya/Ankara|info@kuzueffectavm.com